خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه اخبار

اخبار شرکت

کیفیت خوب واحد های خنک کننده یخچال برای فروش
کیفیت خوب واحد های خنک کننده یخچال برای فروش
پس از بازدید از دفتر و کارخانه خود در 1 اوت سال جاری، ما با اعتماد به نفس بیشتری برای همکاری با شرکت شما هستیم. ما قصد داریم تا دو یا سه انبار ذخیره سازی دریایی غذا را در شهر ما در مرحله بعد بسازیم. این سفارش به خوبی با مدیر تجاری شما مذاکره خواهد شد.

—— تبرید بنیت با مسئولیت محدود

ما کمپرسور Danfoss را در ماه جولای خریداری کرده ایم. بسته زیبا و کیفیت عالی است. ما با قیمتی در سفارش بعدی همکاری خواهیم کرد.

—— آقای رزالیند

خدمات شرکت شما گرم است، به خصوص خانم لیانا. ما خوشحال هستیم که با همکاری او در این زمان، و نقل قول سریع است، محصولات به زودی دریافت، و کیفیت خوب است. به دنبال همکاری با شرکت شما هستیم.

—— آقای مایک اسمیت

در ماه امسال ما یک واحد خنک کننده آب بیتز در شرکت شما سفارش دادیم. پس از دو ماه نصب، مشتری گزارش داد که این کار خوب انجام می شود. ما قصد داریم که در ماه اکتبر پنج واحد را ادامه دهیم.

—— Gunawan

در ماه جولای، کمپرسور Bitzer از شرکت شما خریداری شد و از آن استفاده کرد. این بار ما همچنین می خواهیم یک کمپرسور دانه ای بخریم.

—— خانم جین اسمیت

از سال 2013، من 10 قسمت تبرید را از شرکت شما سفارش داده ام، و سپس تمام دسته کمپرسور سری ZB را سفارش دادم.

—— خانم آوریل

من از همکاری با شرکت شما بسیار خوشحالم. به طور خاص ، برقراری ارتباط با خانم لیانا وو و خدمات پیگیری بسیار راحت است ، امیدوارم که همچنان به همکاری ادامه دهند.

—— CHESS GLOBAL LTD

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چین آخرین اخبار در مورد مشتریان آمریکایی ما برای سفارش 5 کمپرسور BITZER و 10 دستگاه کمپرسور BITZER به شرکت ما مراجعه کردند.

مشتریان آمریکایی ما برای سفارش 5 کمپرسور BITZER و 10 دستگاه کمپرسور BITZER به شرکت ما مراجعه کردند.

[2019-08-09 18:22:21]
در تاریخ 7 نوامبر 2018 ، مشتریان آمریکایی ما برای بازدید از شرکت شنژن ما آمده اند , و از پیشرفت تولید پنج کمپرسور BITZER و ده دستگاه کمپرسور BITZER در ماه اکتبر مطلع شدند. کار آماده سازی مواد برای واحد کمپرسور به پایان رسیده است و واحد کمپرسور در مرحله تولید شدید است. در تاریخ 7 نوامبر 2018 ، مشتریا... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد Refrigeration Compressor Market 2021 Global Industry Research Reports

Refrigeration Compressor Market 2021 Global Industry Research Reports

[2016-07-19 11:58:13]
29 مارس 2016 ، 04:00 ET از گزارش-تحقیقات-بازار گزارش جهانی کمپرسورهای برودتی صنعت تحقیقات بازار 2016 نمای کلی صنعت را با تجزیه و تحلیل هزینه و درآمد ارائه می دهد. این مطالعه حاشیه ناخالص صنعت ، ساختار هزینه ، ارزش مصرف و قیمت فروش را مطالعه می کند. کل ساختار زنجیره صنعت ، تولید کنندگان عمده ، توزیع ... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد New air cooling system installed in lakefront home is first of its kind in Shenzhen RFJ Technology

New air cooling system installed in lakefront home is first of its kind in Shenzhen RFJ Technology

[2017-10-08 17:31:14]
شركت تهویه مطبوع محلی Air Control نخستین كاری است كه در یك خانه آریزونا یك سیستم خنك كننده متغیر Trane متغیر را نصب كرده است. به گفته بنیانگذار كنترل هوا جیم جنسن ، این همان اندازه كه به نظر می رسد پیچیده است. این نصب سه ماه پیش در یک خانه چند میلیون دلاری در دریاچه انجام شد و شامل دو واحد در فضای ب... ادامه مطلب
Page 1 of 1